E zë gjumi në emision, prezantuesi e tall para të gjithëve – Lajmi.net
E zë gjumi në emision, prezantuesi e tall para të gjithëve
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 12:53, 7 January 2018
Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur gjatë transmetimit të emisionit italian “Avanti un altro” të prezantuar nga Paolo Bonolis.

 

Kur ishte duke i bërë një pyetje te ftuarës, atij i kanë bërë me shenjë për një grua të cilën e kishte kapur gjumi.

Ai nuk e humbi këtë rast por menjëherë filloi të tallej me të dhe publiku ja plas të qeshurës.

Shikoni videon më poshtë për më tepër.

Fjalët kyçe: emision, Gjumë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Turbo Racing 3