E turpshme: Ja çfarë i tha Ronaldo trajnerit Zidane, pas zëvendësimit (VIDEO) – Lajmi.net
E turpshme: Ja çfarë i tha Ronaldo trajnerit Zidane, pas zëvendësimit (VIDEO)
Autori: Lajmi.net La LigaSport 8:52, 19 March 2017
Cristiano Ronaldo është nervozuar me zëvendësimin në ndeshjen ndaj Athletic Bilbaos.

Portugezi ka shprehur hapur pakënaqësinë ndaj trajnerit Zinedine Zidane.

“Pse mua? F*ck”, ka thënë Ronaldo, shkruan gazeta “As”, përcjellë “lajmi.net”.

Real Madridi fitoi 2:1 ndaj Bilbaos, për të bërë një hap të madh drejt titullit kampion.

Raportet Zidane-Ronaldo, duket se nuk janë më aq të mira. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Bike Rivals
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master