E tmerrshme, polici thyen këmbën teksa tenton t’i ndalojë emigrantët (Foto/Video) – Lajmi.net
E tmerrshme, polici thyen këmbën teksa tenton t’i ndalojë emigrantët (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 14:30, 8 August 2017
Ky është një moment mjaft dramatik, kur një polic spanjoll e thyen këmbën e tij, teksa tenton t'i ndalojë emigrantët.

Roja tentoi që emigrantët e dëshpëruar t’i ndalojë që të mos futen në Spanjë, emigrantë që kishin ardhur nga Maroku, transmeton lajmi.net.

Kamerat e sigurisë kanë kapur momentin kur polici tentoi të shkelmonte një emigrant, por e pëson shumë keq duke e thyer këmbën e djathtë.

Më shumë se 180 emigrantë, kryesisht nga Afrika arritën të mbërrinin në tokën spanjolle pasi arritën të thyenin portën kufitare.

Disa emigrantë janë dëruar në spital për shkak të disa lëndimeve të lehta. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO