Donnarumma – Real Madrid, lajm i madh nga Italia (FOTO) – Lajmi.net
Donnarumma – Real Madrid, lajm i madh nga Italia (FOTO)
Autori: Lajmi.net Serie ASport 8:53, 16 March 2017
Gianluigi Donnarumma nuk do të transferohet në Real Madrid.

Milan ka refuzuar interesimin e Real Madridit për transferimin e portierit Gianluigi Donnarumma, raporton e përditshmja sportive italiane “Corriere dello Sport”.

“Rossonerët” dëshirojnë ta mbajnë talentin e madh italian në San Siro, përcjell “lajmi.net”.

Për më shumë, Adriano Galliani ka nisur bisedimet për vazhdimin e kontratës së Donnarummas, për të përmirësuar kontratën e tij në mënyrë që të eliminojë interesimin e klubeve tjera për transferimin e tij. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan