Djali la nënën 82 vjeçare jashtë shtëpisë për tri ditë (FOTO) – Lajmi.net
Djali la nënën 82 vjeçare jashtë shtëpisë për tri ditë (FOTO)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 18:08, 20 April 2017
Një nënë 82 vjeçare u gjet e lënë jashtë shtëpisë së saj për tri ditë në Kinë, pas fëmijët e saj nuk u pajtuan mes vete për koston e kujdesit ndaj saj.

Djali më i ri me ndihmën e gruas së tij hodhi nënën e tij jashtë shtëpisë së saj në Yangzhou, provincën Zhejiang më 17 prill pasi ajo refuzoi t’ua jepte pensionin.

Ajo mbeti jashtë shtëpisë për tri ditë, derisa policia lokale u detyruan të intervenojnë, transmeton Gazeta Express.

Sipas raporteve, gruaja nuk mund të ecte vetëm dhe ishte dëgjuar duke qarë nga kalimtarët.

1-890 2-308

Fjalët kyçe: 82 vjeçar, djali, nëna

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play World Soccer Champion
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master Japan