Dani Alves fton yllin e Juventusit në Paris Saint-Germain – Lajmi.net
Dani Alves fton yllin e Juventusit në Paris Saint-Germain
Autori: Lajmi.net Serie ASport 9:24, 10 March 2018
“Tuttosport” raporton se Alves ka ftuar Dybalan t’i bashkohet në Parc des Princes.

Dani Alves ka ftuar Paulo Dybalan të largohet nga Juventus dhe t’i bashkohet atij në Paris Saint-Germain.

Mbrojtësi brazilian edhe në të kaluarën kishte ftuar argjentinasin të largohet nga skuadra nga Torino.

Kurse, e përditshmja sportive italiane “Tuttosport” raporton se Alves ka ftuar Dybalan t’i bashkohet në Parc des Princes, përcjell “lajmi.net”.

Alves bëri një lëvizje të tillë në verën e vitit të kaluar duke u larguar nga Juventus për një aventurë të re në Paris. /Lajmi.net/


Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Supercar Showdown