Damiano mbaron xhirimet e klipit të parë (Foto) – Lajmi.net
Damiano mbaron xhirimet e klipit të parë (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:59, 12 September 2017
Ditë më parë u tha se një nga këngëtarët më të ri të skenës muzikore shqipe do të jetë ish banori i Big Brother Albania 9, Damiano Agalliu.

E tashmë, ai ka përfunduar incizimin e këngës, madje ka mbaruar edhe xhirimet e klipit.

Në disa fotografi të hedhura në rrjetet sociale, punën vizuale të kësaj kënge ai ia ka besuar producentit Dashnor Asllani.

Kënga quhet ‘Dashnia’ dhe është produkt i Irkenc Hyka që ka bërë muzikën kurse teksti u shkrua nga Petro Xheri.

Ky projekt muzikor shumë shpejt do jetë në tregun muzikor./Lajmi.net/

21462320_10214792674317463_9092903126367855562_n21317795_10214784328188815_8593230919554175065_n21557908_10214791137279038_4458794493150214523_n21558798_10214795372344912_2639408740438361135_n

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO