Dafina Zeqiri fotografon trupit e djerësitur nga palestra – Lajmi.net
Dafina Zeqiri fotografon trupit e djerësitur nga palestra
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:06, 14 February 2018
Këngëtarja Dafina Zeqiri e ka marrë me shumë seriozitet punën e palestrës.

Mirëpo edhe rezultatet janë të arritshme pasi ajo po ia del shumë mirë që gjithmonë të jetë në top formë, shkruan lajmi.net

Së fundmi Duffye e ka publikuar një imazh pas ushtrimeve me të cilin tregon se ka ushtruar vështirë dhe se është djersitur shumë.

Kujtojmë se ajo fansat i mbanë gjithmonë pranë vetes me publikimin e fotove nga përditshnmëria ndërsa të tillë ka shumë që e ndjekin./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO