‘Çmendet’ vajza e Albërisë, publikon videon e motrës duke bërë dush – Lajmi.net
‘Çmendet’ vajza e Albërisë, publikon videon e motrës duke bërë dush
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:37, 11 October 2017
Anxhelina, vajza e këngëtares Albërie Hadërgjonaj, ka publikuar një video të ‘çmendur’ në Instagram.

Në këtë video, ajo shihet se ka xhiruar motrën e saj Agnesës teksa po bënte dush, shkruan lajmi.net

Kjo e fundit shihet se ka mbushur vaskën plotë shkumë e cila ka dal edhe jashtë saj.

Videoja u shoqërua me shumë të qeshura nga vajzat dhe dukej tejet qesharake./Lajmi.net/

22471943_2401743690051118_534261131_o

Fjalët kyçe: Agnesa, Anxhelina

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Stealth Sniper
  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2