Çfarë nokauti, e lë pa ndjenja kundërshtarin për 30 sekonda (VIDEO) – Lajmi.net
Çfarë nokauti, e lë pa ndjenja kundërshtarin për 30 sekonda (VIDEO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 18:52, 20 March 2017
Luftëtari britanik i UFC, Mark Diaks është bërë hit në rrjetet sociale, pasi vetëm pas 30 sekondave rrëzoi në tokë Finca Pakalin.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master
  • Play iStunt 2