Çfarë bëri Yerry Mina në prezantimin e tij te Barcelona? – Lajmi.net
Çfarë bëri Yerry Mina në prezantimin e tij te Barcelona?
Autori: Lajmi.net La LigaSport 14:03, 13 January 2018
Gjatë prezantimit në Camp Nou, Mina bëri diçka që nuk është parë më parë në prezantime të lojtarëve.

Yerry Mina u prezantua sot si futbollist i ri i Barcelonës.

Por, prezantimi i tij në Camp Nou solli një veprim të pazakonshëm.

Gjatë prezantimit në Camp Nou, Mina bëri diçka që nuk është parë më parë në prezantime të lojtarëve.

Mbrojtësi kolumbian zbathi krejtësisht atletet dhe çorapet, duke ecur këmbëzbathur nëpër barin e Camp Nou. /Lajmi.net/


Fjalët kyçe: . Barcelona, Yerry Mina

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Supercar Showdown
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master Japan