Blerim Xhemaili shënon gol të bukur (VIDEO) – Lajmi.net
Blerim Xhemaili shënon gol të bukur (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 16:37, 19 March 2017
Blerim Xhemaili ka shënuar gol të bukur në përballjen Bologna – Chievo.


Blerim Dzemaili Goal HD – Bologna 2-1 Chievo… by riqezi

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Bologna, Serie A

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play 8 Ball Pool
  • Play iStunt 2
  • Play Rock Wheels