Bleona zbulon pjesën intime nga të brenshmet e tejdukshme (Foto) – Lajmi.net
Bleona zbulon pjesën intime nga të brenshmet e tejdukshme (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:33, 14 September 2017
Këngëtarja Bleona Qereti me çdo kush dëshiron ta tërheq vëmendjen e ndjekësve.

Dhe këtë po ia arrinë mjaft mirë pasi fotografitë e saj nudo e gjysmë nudo nuk kanë se si të mos jenë tërheqëse, shkruan lajmi.net

Bleonën jemi mësuar ta shohim komplet të zhveshur duke mbuluar me duar pjesët intime, por jo edhe kaq seksi sa në imazhin  e fundit ku shihet me imazhe të tejdukshme me ngjyrë të zezë të cilat i zbulojnë pjesën intime.

”Ju nuk mund të negocioni me një tigër kur koka juaj është në gojën e tij … Kjo është ajo që kam mësuar që jetoj në xhungël”, ka shkruar ajo përkrah fotos./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO