BimBimma dhe ErgeNR sjellin projektin e ri “E di” – Lajmi.net
BimBimma dhe ErgeNR sjellin projektin e ri “E di”
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:39, 9 November 2018
Reperi i njohur, BimBimma ka sjell projektin e ri muzikor.

BimBimma ka publikuar këngën e re i cili vjen në bashkëpunim me ErgeNR të titulluar “E di”, shkruan lajmi.net

Ky projekt i tyre është shoqëruar edhe me videoklip, në të cilin protagoniste është një vajzë me ç’rast e përshkruan edhe jetën reale në mes të një çifti.

Kënga tashmë gjendet në të gjitha platformat muzikore, përfshirë, Spotify, Deezer, Amazon, Apple Music. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO