Benzema refuzon dy skuadra të mëdha të Premierligës – Lajmi.net
Benzema refuzon dy skuadra të mëdha të Premierligës
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 16:08, 12 January 2018
Karim Benzema dëshiron të mbetet përfundimisht të Real Madridi.

Sulmuesi francez ka hedhur poshtë dy oferta të rëndësishme nga Premierliga.

Janë skuadrat Arsenal dhe Chelsea që janë refuzuar nga Karim Benzema, shkruan ‘Don Balon’, përcjell lajmi.net.

Benzema ka humbur besimin e drejtuesve të Real Madridit, duke bërë që këta të fundit ë interesohen për Harry Kanen e Tottenhamit dhe Mauro Icardin e Interit./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool