“Belly Dancer” e Young Zerkës kap milionëshin – Lajmi.net
“Belly Dancer” e Young Zerkës kap milionëshin
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:14, 13 June 2018
Ka vetëm një javë që Young Zerka ka publikuar këngën e re.

Dj Moh Green ft Faydee dhe Young Zerka kanë sjell projektin “Belly Dancer” që u prit mjaft mirë nga publiku, shkruan lajmi net.

Kënga po pëlqehet tejet shumë nga publiku ku edhe për një javë ka marrë një milion klikime në Youtube.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Zerka përmes një postimi që ka ndarë me ndjekësit në Instagram, teksa tregon se ka arritur një milion klikime.

Vlen të ceket se Young Zerka është duke punuar në projekte të reja që do të lansohen gjatë verës. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO