Behgjet Pacolli shfaqet në një jaht milionësh me familje /FOTO – Lajmi.net
Behgjet Pacolli shfaqet në një jaht milionësh me familje /FOTO
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 21:17, 10 August 2018
Zëvendëskryeministri Behgjet Pacolli ka nis pushimet.

Ministri i Punëve të Jashtme nëpërmjet rrjeteve sociale ka treguar se ka zgjedhur Kroacinë për disa ditë pushimi.

Në fotografitë e publikuar në luksin e jahtit Va Bene ai shihet në shoqërinë e gruas dhe fëmijëve të tij.

“Mbas shumë pune dhe stresi, më në fund një mbrëmje e mrekullueshme, në “Diamond- Vabene”, para Dubrovnikut, më familjen time”, shkruan Pacolli në Facebook.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO