Bebe Rexha prezanton vëllanë – Lajmi.net
Bebe Rexha prezanton vëllanë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:34, 14 March 2018
Këngëtarja Bebe Rexha na e ka prezantuar vëllanë e saj.

Këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një fotografie të tij në Instagram, shkruan lajmi.net

‘’Vëllau im është aq i pashëm’’, ka shkruar ajo përkrah fotografisë së publikuar. Vëllau i saj quhet Florent dhe është një djalosh shumë simpatik./Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Bebe Rexha

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play iStunt 2
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master Japan