Bashkëshortët e shkurorëzuar, pas 28 vitesh i bashkon i biri – posa takon të atin (Foto) – Lajmi.net
Bashkëshortët e shkurorëzuar, pas 28 vitesh i bashkon i biri – posa takon të atin (Foto)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 0:20, 26 July 2017
Annette Wensley dhe Duncan Gray, kishin rënë në dashuri në shikim të parë, kur u takuan në një garë makinash në Langfield të Anglisë.

Ata janë martuar pas dy vitesh dhe kanë sjellë në jetë një fëmijë. Më pas janë ndarë për të jetuar në vende të ndryshme

I biri tyre Stuart kishte kërkuar ndihmën e nënës që ta gjente të atin që kurrë se kishte parë.

Pasi u njoftua me të dhe e pajtoi me nënën, dyshja kanë vendosur të martohen dhe të jetojnë sërish bashkë, megjithëse kanë kaluar 28 vite.

Martesa në pistën ku ishin takuar

“Ishte sikur të kishim qenë gjithmonë bashkë, sepse ende duhemi. Gjithmonë më ka munguar, por kurrë nuk kam menduar se do ta shoh sërish”, ka thënë Wensley lidhur me rastin.

Ata kanë zhvilluar një ceremoni modeste, në të njëjtën pistë garash ku ishin takuar, ndërsa djali tyre ishte dëshmitari i kurorëzimit të tyre

Fjalët kyçe: çift, i Biri, pas 28 vitesh, ribashkim

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play iStunt 2