Basha i përgjigjet Ramës: PD nuk i duhet as dreqit, se dreqi të ka ty! – Lajmi.net
Basha i përgjigjet Ramës: PD nuk i duhet as dreqit, se dreqi të ka ty!
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 21:36, 21 April 2017

Po përmes rrjeteve sociale, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i është përgjigjur shkurtimisht deklaratës së Kryeministrit Rama në lidhje me raportin e DASH për zgjedhjet dhe pjesëmarrjen e të gjitha partive në to.

“100 përqind dakord me EDramen, PD nuk i duhet dreqit, se dreqi të ka ty!”, shkruan Basha.

Fjalët kyçe: Edi Rama, Lulzim Basha, PD, PS, shqiperia

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master
  • Play Rock Wheels