Barcelona siguron përforcimin e parë për vitin 2019 – Lajmi.net
Barcelona siguron përforcimin e parë për vitin 2019
Autori: Lajmi.net La LigaSport 13:45, 14 February 2018
Barcelona ka siguruar përforcimin e parë për janarin e vitit 2019.

Barcelona ka arritur marrëveshje me Gremion për transferimin e mesfushorit Arthur, në fillim të vitit 2019.

Futbollisti brazilian cilësohet si njëri prej talentëve të rinj me të ardhme më të ndritur në Amerikën Jugore dhe e ka tërhequr vëmendjen e gjigantit katalan tash e një kohë, përcjell “lajmi.net”.

Arthur pritet të nënshkruajë me Barcelonën në fillim të vitit 2019. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO