Barcelona shkatërron Celta Vigon, kalon tutje në Kupën e Mbretit – Lajmi.net
Barcelona shkatërron Celta Vigon, kalon tutje në Kupën e Mbretit
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 23:19, 11 January 2018
Barcelona me shumë lehtësi ka kaluar në fazën tjetër të Kupës së Mbretit.

Në një ndeshje të dominuar në tërësi, Barcelona mposhti 5:0 Celta Vigon në ‘Camp Nou’.

Katër nga pesë golat, Barcelona i shënoi në pjesën e parë.

Lionel Messi me dy gola, Alba, Suarez dhe Rakitic me nga një, shënuan në këtë fitore./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master Japan
  • Play iStunt 2
  • Play Bike Rivals