Barcelona ia bën ofertën e parë zëvendësuesit të Enrique (FOTO) – Lajmi.net
Barcelona ia bën ofertën e parë zëvendësuesit të Enrique (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliMerkatoSport 18:06, 20 March 2017
Barcelona ka gjetur zëvendësuesin e Luis Enrique.

Sport.es njofton se katalanët tashmë kanë nisur të punojnë për afrimin e Massimiliano Allegrit, si pasues i Luis Enrique, që do të largohet në fund të sezonit.

Barcelona i ka ofruar kontratë tre vjeçare Allegrit, me pagë prej 8 milionë euro në sezon, shumë më shumë se sa përfiton te Juventusi në sezon.

Për Allegrin interesim po shpreh edhe Arsenali, që në fund të sezonit pritet t’i ndajë rrugët me Arsene Wengerin./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bike Rivals
  • Play World Soccer Champion
  • Play iStunt 2