Ballack tallet me Italinë pas dështimit ndaj Suedisë – Lajmi.net
Ballack tallet me Italinë pas dështimit ndaj Suedisë
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Sport 7:25, 14 November 2017
Michael Ballack është tallur me Italinë pas humbjes nga Suedia dhe dështimit për kualifikim në “Kampionatin botëror 2018”.

Michael Ballack ka ngacmuar Kombëtaren italiane pas humbjes nga Suedia dhe dështimit për kualifikim në “Kampionatin botëror 2018”.

Ish mesfushori i Kombëtares gjermane ka shfrytëzuar rrjetin social Twitter për të bërë postime kundër “Azzurrëve”.

“Lutuni për Italinë”, shkroi së pari Ballack, përcjell “lajmi.net”.

Pastaj u rikthye sërish: “Gjermania, kampion i botës tani?”, shtoi ai. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Michael Ballack

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Rock Wheels
  • Play Berry Rush
  • Play Turbo Racing 3