BabyG me urim të rrallë për Getinjon, mikun me të cilin dikur prishi raportet – Lajmi.net
BabyG me urim të rrallë për Getinjon, mikun me të cilin dikur prishi raportet
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:42, 13 June 2018
Reperi Getinjo sot feston ditëlindjen e tij të 28-të.

Dhe në mesin  e urimeve të shumta ai pranoj edhe një të rrallë, nga një person që ndoshta nuk e keni pritur se do t’ia thotë këto fjalë, shkruan lajmi.net

BabyGee, këngëtarja e cila dikur ishte në të njëjtin label me vëllezërit Aliu ka zgjedhur fjalë zemre për reperin, mikun me të cilin pas daljes nga ‘On Records’ i kishin prishru raportet.

”Urime ditëlindjen Getinjo, të vërtetit gjithmonë qëndrojnë, deri në fund. Miku im i përjetshëm”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se dikur, pas raporteve të prishura ata kohë pas kohe realizonin video kundrejt njëri-tjetrit të cilat i publikonin në internet dhe qarkullonin në mediat online./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO