Athletico Bilbao – Real Madrid, formacionet zyrtare – Lajmi.net
Athletico Bilbao – Real Madrid, formacionet zyrtare
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 20:05, 2 December 2017
Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Athletico Bilbaos dhe Real Madridit.

Bilbao e pret Real Madridin në “San Mames” sonte me fillim nga ora 20:45, në kuadër të xhiros së 14-të të la Ligës.

Këto janë formacionet zyrtare të të dy skuadrave:

Athletic Bilbao: Arrizabalaga, Iturraspe, Williams, Susaeta, X.Etxeita, Mikel Rico, De Marcos, Aduriz, Raúl García, Balenziaga, Núñez.

Real Madrid:

Fjalët kyçe: La Liga, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball