Asgjë nuk mund ta ndajë këtë qen nga e dashura – Lajmi.net
Asgjë nuk mund ta ndajë këtë qen nga e dashura
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 15:39, 13 April 2018
Thonë se dashuria nuk njeh kufij dhe as forcë që ta ndalë.

 

Këtë na e ka dëshmuar edhe ky qen, i cili asesi nuk u dorëzua deri sa nuk e hapi portën e mundimshme dhe u bashkua me të dashurën e tij, me të cilën menjëherë filloi të kryejë marrëdhënie seksuale.

Për më shumë, ndiqeni videon e mëposhtme:

Fjalët kyçe: qen

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master
  • Play Turbo Racing 3