Arta Bajrami provokon keq në bardh e zi – Lajmi.net
Arta Bajrami provokon keq në bardh e zi
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:40, 13 June 2018
Është emër shumë i dashur për publikun.

Dhe tani, Arta Bajrami edhe pse është bërë nënë e tre fëmijëve vazhdon të ketë një fizik të përkyer, shkruan lajmi net.

Arta ka kohë që është pjesë e skenës muzikore ku edhe nga fillimi është përfolur për format trupore dhe stilin ‘arrogant’ që herë pas here e ka transmetuar.

Ajo ka kohë që nuk është e angazhuar në projekte muzikore, por në rrjete sociale është mjaft aktive ku publikon imazhe të llojllojshme.

Në një të fundit që ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit, Arta vë në pah gjoksin bombastik. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO