Arrestohet i dyshuari për sulmin ndaj Dortmundit, të gjithë të befasuar se për kë bëhet fjalë (FOTO) – Lajmi.net
Arrestohet i dyshuari për sulmin ndaj Dortmundit, të gjithë të befasuar se për kë bëhet fjalë (FOTO)
Autori: Lajmi.net BotaLiga e KampionëveSport 10:11, 21 April 2017
Policia e Gjermanisë ka konfirmuar se ka arrestuar personin e dyshuar për sulm me bombë ndaj autobusit të Borussia Dortmundit, me 11 prill, para ndeshjes me Monacon.

I dyshuari është një 28 vjeçar edhe është gjermano – rus.

Thuhet se personi në fjalë nuk ka të bëjë asgjë me terrorizmin. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

 

Fjalët kyçe: Borussia Dortmund

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master