Argjentina, 8 rregullat për të fituar… zemrën e bukurosheve ruse – Lajmi.net
Argjentina, 8 rregullat për të fituar… zemrën e bukurosheve ruse
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 18:54, 16 May 2018
Federata Argjentinase e Futbollit (AFA) ka publikuar një manual se si mund të kesh sukses me një femër ruse për tifozët që do të ndjekin Argjentinën në Rusi.

Por, pas shumë akuzave për seksizëm, AFA i ka hequr dy faqet që kishin lidhje me “gjuetinë e ruseve” dhe ka lënë ato që flasin për kulturën dhe zakonet e vendit ku do të zhvillohet Botërori.

Le të shohim pra më poshtë se kush janë 8 rregullat që duhen ndjekur për të pasur sukses me ruset.

1. Ruset dallojnë mirë nëse mashkulli përballë është i pastër, i parfumuar dhe i veshur mirë. Mos iu afroni femrave me bluzën e Messit pis me birrë ose më keq akoma, me bluzën e Messit pas 90 minutash lojë.

arg1

2. Mos i trajtoni si sende femrat ruse! Bëjini që të ndihen unike duke i krahasuar me Maradonën.
arg2
3. Ruset i urrejnë meshkujt e mërzitshëm. Mos flisni për formacionin e Argjentinës, por bëni thashetheme për Messin.

arg3
4. Mos u tregoni pesimistë. Ruseve nuk u pëlqejnë meshkujt që e shohin gjithçka zi.

arg4
5. Mos bëni pyetjet e zakonshme të tipit “Jeton këtu?” ose “Je me Rusinë?”. Pyesni më mirë se kush nga binjakët Berezutski ka lindur më parë.
6. Vajzave ruse u pëlqejnë meshkujt me iniciativë.
arg6
7. Vajzave ruse nuk u pëlqejnë meshkujt llafazanë. Mos e teproni me bisedat mbi futbollin dhe me historitë e Maradonës.
arg7
8. Mos u përpiqni t’i bini në sy dhe mos jini përzgjedhës

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO