Alves me deklaratë të pabesueshme për Ronaldon – Lajmi.net
Alves me deklaratë të pabesueshme për Ronaldon
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 17:27, 17 June 2017
Jo të pakta kanë qenë zënkat mes Cristiano Ronaldos dhe Dani Alves, në përplasjet mes Real Madridit dhe Barcelonës.

Braziliani që tani vesh fanellën e Juventusit në Serie A, nuk e ka fshehur admirimin për yllin e Real Madridit, duke e cilësuar një fenomen.

“Ndonjëherë fjalët manipulohen dhe nuk arrijnë të caku në mënyrën korrekte. Ju mund të mendoni se unë jam një budalla apo një i sëmurë mendor? Jo nuk jam. A mendoni se nuk e di që Ronaldo është një fenomen? Ai është, por Messi ka pak më shumë influencë në lojë”, është përgjigjur Alves në pyetjen e parashtruar për Ronaldon në ‘Interactive Sport’./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Cristiano Ronaldo, Dani Alves

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Berry Rush
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master Japan