Alex Sandro zbulon nëse do të largohet nga Juventus – Lajmi.net
Alex Sandro zbulon nëse do të largohet nga Juventus
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 11:09, 17 February 2018
Alex Sandro ka reaguar pas shumë spekulimeve rreth largimit të mundshëm nga Torino.

Alex Sandro nuk planifikon të largohet nga Juventus.

Mbrojtësi brazilian ka reaguar pas shumë spekulimeve rreth largimit të mundshëm nga Torino.

Ai ka theksuar se ka ende kontratë me ekipin e Bianconerëve dhe nuk mendon të largohet nga klubi.

“Kam edhe dy vite kontratë me Juventusin. Merkato? Nuk i lexoj gazetat”, u shpreh ai, përcjell “lajmi.net”.

Sandro në vitin e fundit kërkohej vazhdimisht nga Chelsea. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Alex Sandro, Juventus

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master