Alarm në Barcelonë, policia dyshon për bombë – Lajmi.net
Alarm në Barcelonë, policia dyshon për bombë
Autori: Lajmi.net BotaLajme 21:16, 12 September 2017
Policia e Barcelonës ka evakuuar turistët nga zona rreth kishës Sagrada të Brarcelons, si pjesë e një operacioni kundër terrorizmit.

 

Stacioni më i afërt është mbyllur dhe pushuesit janë urdhëruar të kërkojnë strehim brenda ambienteve të kafenve, transmeton lajmi.net

Ekspertët e bombave të policisë janë dërguar në zonë për të kontrolluar kanë bërë të ditur nga Policia, raporton DailyMail.

Disa rrugë janë mbyllur, kurse policia po vazhdon me hetime. /Lajmi.net/

Ajo vjen më pak se një muaj pasi 13 vetë u vranë dhe 130 u lënduan në Las Ramblas të qytetit, kur një xhihadist ngiste një furgon në këmbësorë në rrugë

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO