Aksident me të lënduar në Veternik, rrokulliset vetura (Foto) – Lajmi.net
Aksident me të lënduar në Veternik, rrokulliset vetura (Foto)
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 16:13, 12 August 2017
Një aksident me të lënduar ka ndodh rreth orës 15:50 në Prishtinë, konkretisht në lagjen Veternik.

Gjendja e të lënduarve nuk dihet, mirëpo në vendin e ngjarjes shihet ambulanca teksa bart të lenduar për tretman mjekësor në QKUK, raporton lajmi.net.

Në aksident janë përfshirë dy vetura, njëra prej tyre është rrokullisur ndërsa, tjetra ka pësuar dëme të mëdha materiale.

Edhe policia është në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin. Ky aks rrugor është bllokuar duke bërë kështu të krijohet kolonë e gjatë, deri sa të largohen veturat e aksidentuara nga vendi i ngjarjes. /Lajmi.net/

20794784_10155342806951049_1709864988_o 20794954_10155342806996049_1759647782_o

 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO