Aksident më qesharak moti nuk keni parë (Foto/Video) – Lajmi.net
Aksident më qesharak moti nuk keni parë (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 19:13, 19 May 2017
Një bukuroshe që është njiehrit edhe yll në Youtube ëshë bër hit në internet pas një aksidenti të çuditshëm

Lele Pons, e cilë u bë e famshme në aplikacionin e mediave sociale “Vine” është bërë një nga personalitetet më të njohura të internetit, me miliona ndjekës në Twitter, Instagram dhe në llogarinë e saj Youtube, transmeton lajmi.net.

Bjondina e mrekullueshme e gjeti veten pa fustan, pasi ai i është grisur gjatë vallëzimit me shoqen e saj.

Klipi fillon duke vallëzuar në kuzhinë me një muzike latine në sfond.

Por, derisa ajo largohet nga shoqja e saj, fustani i kapet te këmbët dhe i griset në pjesët intime të trupit.

Mijëra njerëz e kanë komentuar këtë video dhe sigurisht është pëlqyer mjaft shumë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Fustani

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master Japan
  • Play Berry Rush
  • Play Bubble Trouble