Aksident hekurudhor në Egjipt, mbi 20 të vdekur – Lajmi.net
Aksident hekurudhor në Egjipt, mbi 20 të vdekur
Autori: Lajmi.net BotaLajme 17:15, 11 August 2017
Një aksident hekurudhor mes dy trenave ka ndodhur në Aleksandri të Egjiptit.

Aktualisht, raportohet për mbi 20 të vdekur dhe dhjetëra të plagosur. Mediat lokale kanë raportuar që njëri tren ishte duke udhëtuar nga Kajro dhe tjetri nga Port Siad.

Këta janë ndeshur veri të qytetit të Aleksandrisë. /AA/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown