Aida Doçi uron babain me rastin e ditëlindjes nëpërmjet kësaj fotografie – Lajmi.net
Aida Doçi uron babain me rastin e ditëlindjes nëpërmjet kësaj fotografie
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:24, 14 February 2018
Babai i këngëtares Aida Doçi sot feston ditëlindjen.

Me rastin e kësaj dite të veçantë për të atin ajo ka zgjedhur rrjetet sociale për ta uruar edhe publikisht, shkruan lajmi.net

”Urime ditëlindjen babi, edhe 100” ka shkruar ajo përkrah një fotografie të bërë kolazh ku në njërën anë shihet një foto e babait të këngëtares e shkëputur nga arkiva dhe në anën tjetër torta e ditëlindjes./Lajmi.net/

 

 

Fjalët kyçe: Aida Doci

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bubble Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bike Rivals