A po e njihni këtë këngëtare? Sot është shumë e njohur në Kosovë – Lajmi.net
A po e njihni këtë këngëtare? Sot është shumë e njohur në Kosovë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:02, 13 October 2017
Karrierën muzikore e filloi që moti.

E sot, Remzie Osmani është padyshim këngëtarja më e mirë shqiptare, sa i përket zërit dhe stilit të saj, shkruan lajmi.net

E tillë, ajo ka qenë gjithmonë.

Në një fotografi të hedhur në rrjetet sociale, Remzia kishte pozuar në vitin ’97-të bashkë me djalin e saj Hamëzen.

Nëse e krahasojmë me fotografitë e sotshme, Remzia shihet se ka ruajtur pot ë njëjtën bukuri./Lajmi.net/

13645092_1316505675043782_265925081781735106_n

Fjalët kyçe: Remize Osmani

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball