A e dini në ora sa fillon meçi Haye – Bellew? – Lajmi.net
A e dini në ora sa fillon meçi Haye – Bellew?
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 18:47, 5 May 2018
Meçi mes David Haye dhe Tony Bellew, pritet të fillojë rreth orës 23:00.

David Haye këmbëngul se është ‘gati për luftë’ gjersa bëhej matja zyrtare për meçin e tij kundër Tony Bellew.

Sonte këta dy boksierë, do të ngjitën në ringun e arenës ‘O2’ për një natë tjetër spektakolare në sportin e boksit.

Meçi mes David Haye dhe Tony Bellew, pritet të fillojë rreth orës 23:00.

Këta dy boksierë janë takuar edhe në vitin e kaluar, kur Bellew kishte mposhtur Hayen në raundin e 11-të të meçit, pas një lëndimi që kishte pësuar ky i fundit./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO