6 mijë dollarë nata për të fotografuar të pasmet (Foto) – Lajmi.net
6 mijë dollarë nata për të fotografuar të pasmet (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 15:23, 17 July 2017
I rrethuar nga ujëra të kulluar, plazhe me rërë dhe pyje të dendura, ishulli Laucala ngjan me parajsën në tokë.

E për këtë bukuri, ishullin e vogël të Fixhit kërkojnë ta vizitojnë me mijëra turistë çdo vit, por jo të gjithëve ua mban xhepi.

Bëhet fjalë për një resort ku një natë qëndrimi aty kushton 6 mijë dollarë. Ky çmim nuk i tremb të pasurit, që në rrjetet sociale postojnë trendin e ri; foto të të pasmeve nga resorti luksoz. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Foto, Të pasmet

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Zombie Big Trouble