44 vjeçarja i lë pak vend imagjinatës, e lagur zbulon ‘zogun’ në plazh (Foto) – Lajmi.net
44 vjeçarja i lë pak vend imagjinatës, e lagur zbulon ‘zogun’ në plazh (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:42, 19 June 2017
Aktorja dhe modelja e njohur Claudia Jordan po e mban veten shumë në formë.

Ajo, ani pse në të 40-tat po vazhdon t’u bëjë konkurencë femrave të reja, shkruan lajmi.net

Së fundmi Claudia ka mahnitur me pamjen e saj më shumë se kurrë më parë ku shfaqet në bikini të lagura në det.

Mirëpo ajo çfarë bie në sy është ekspozimi i tepërt i pjesëve intime sidomos ‘zogut’. Ajo edhe pse duket seksi nuk la vend për imagjinatë./Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Claudia Jordan

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion
  • Play 8 Ball Pool
  • Play iStunt 2