3 vjeçari diskuton ‘ashpër’ me nënën e tij, ja çfarë i thotë (Video) – Lajmi.net
3 vjeçari diskuton ‘ashpër’ me nënën e tij, ja çfarë i thotë (Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 13:26, 7 May 2017
Ky tre vjeçar ka filluar diskutimin me nënën e tij në lidhje me ëmbëlsirat që donte të hante, shkruan lajmi.net

Diskutimi i tyre filloi pasi që nëna i kishte thënë të mos hante më ëmbëlsira, ndërsa ai nuk e kishte dëgjuar, duke e pyetur kështu gjyshen nëse mund t’i hajë.

Nëna fillon të tregojë që ai nuk e ka dëgjuar, mirëpo djaloshi e ndalë, duke i mbyllur sytë, për të sjellur argumentet e tij.

“Dëgjo Linda, Linda dëgjo,” janë ndër fjalët e shpeshta ‘urdhëruese’ e në të njejtën kohë që sjellin lutje për të dëgjuar provat që kishte ai në lidhje me ëmbëlsirat.

Shikoni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO