20-vjeçarja kërkon ndihmë për të zvogëluar gjoksin e saj të madh – Lajmi.net
20-vjeçarja kërkon ndihmë për të zvogëluar gjoksin e saj të madh
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 18:58, 11 March 2018
Ajo vuri re se ajo ishte ndryshe edhe në shkollën fillore.

Jasmin-Alexandra Vlassi (20) nga Stonehousea në Skoci pyetur njerëzit për mbështetje financiare në mënyrë që të bënte operacion gjoksin e saj të madh.

Vajza hapi faqen GoFundMe për të bërë më në fund operacionin, siç tha ajo, ajo që ajo donte që nga rinia e saj, transmeton lajmi.net.

Ajo vuri re se ajo ishte ndryshe qysh në shkollën fillore. Kur ishte 13 vjeçe, ajo tha se kishte ushqyer me gji.

Gjinjtë e mëdhenj gjithashtu shkaktojnë dhimbje fizike , dhe më shumë se ka edhe një sëmundje e rrallë e eshtrave.

Pas një vizite te mjeku, ajo kishte ndjenjën se gjinjtë e saj po rriteshin, kështu që ajo vendosi të zgjidhë problemin e saj me të fshehtën.

“Unë nuk po ndihem mirë me këtë gjoks të madh, kështu që duhet t’a operoj, dhe më duhet ndihma juaj sepse unë nuk jam e pasur aq shumë sa t’a bëj këtë operacion me financat e mija”, tha Jasmin-Alexandra Vlassi.

Për operacionin Jasmin ka nevojë për 7,000 paund. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO