1 milion për ‘Dy dashni’ (Video) – Lajmi.net
1 milion për ‘Dy dashni’ (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:59, 12 August 2017
Nuk ka shumë ditë që e ka lansuar këngën e re.

E projekti muzikor ‘Dy Dashni’ nga Genta Ismaili tashmë ka kaluar një milionëshin e parë në Youtube, shkruan lajmi.net

E për këtë arritje, padyshim që faktori më i madh është ekspozimi i tepërt i trupit nga ana e këngëtares.

Për gjithë këtë sukses, ajo është shumë falënderuese./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO