ZYRTARE: Uli Hoeness zgjidhet president i Bayern Munich

Uli Hoeness është rikthyer në krye të skuadrës bavareze, Bayern Munich.

Sport

25/11/2016 22:56

Legjenda e futbollit gjerman, është zgjedhur president i Bayern Munich, përcjell lajmi.net.

Me 108 vota kundër, dhe 58 abstenime, delegatët i kanë besuar kreun e skuadrës më të madhe gjermane Uli Hoenessit.

Ai këtë funksion e ka ushtruar edhe në të kaluarën.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.