ZYRTARE: Marko Perovic përforcon KB Pejën

KB Peja ka përforcuar radhët e veta para fillimit të sezonit të ri.

Sport

27/10/2020 16:47

Bëhet fjalë për basketbollistin e pozitës së qendrës, Marko Perovic, shkruan lajmi.net.

Njoftimi i KB Pejës:

Zyrtare: Marko Perović përforcimi i radhës te KB Peja ?

28 vjeçari i gjatë 204 cm vjen nga Mali i Zi dhe luan në poziten qendër. Në sezonen e kaluar ka luajtur në Ligen Superiore të Sllovakis me një mesatare të mirë prej 13.4 pikeve dhe 4.1 kercime.

/Lajmi.net/