Zbulohet krijesa e “çuditshme” në Australi – Lajmi.net
Zbulohet krijesa e “çuditshme” në Australi
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 11:19, 12 January 2019
Një krijesë mjaft e çuditshme është zbuluar në Australi.

Guy Shlomi përmendi pamjet e një krijesë të çuditshme që zbuloi ndërsa udhëtonte në luginën e Bolacit në Australi, transmeton lajmi.net.

Pasi pamjet e kafshës u vendosën në internet, misterin përfundimisht u zgjidh.

Ajo ishte një larvë e bletës, e cila në këtë cikël duket kaq e shëmtuar. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO