Zbulimi i radhës: Karrigia me rrjeta që mund t’iu mbrojë nga insektet

12:15 | 8 Korrik 2019

Karriget e palosshme janë të pajisura me një mbulesë mbrojtëse kundër diellit 50+ UPF, derisa është në gjendje të mbajë deri në 115 kilogramë.

Ju mund ta vëni poshtë rrjetën kundër insekteve nga pjesa e sipërme e tendës, e cila ngulet në tokë, transmeton lajmi.net.

Mjafton ta hapni patentin e saj dhe lamtumirë mushkonja të bezdisshme.

Produktin mund ta blini në Amazon për 55 euro. /Lajmi.net/