Zbritje e papritshme! Ky është çmimi i Gear S3 – Lajmi.net
Zbritje e papritshme! Ky është çmimi i Gear S3
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 16:18, 7 November 2018
Samsung Gear S3, ka qenë subjekt i shumë marrëveshjeve në muajt e fundit, por rrallë kemi parë ndonjë rënie të çmimit të orës së mençur të Samsung.

Sigurisht, gjithmonë mund të blesh një pajisje të tillë përdorur, por këtu e kemi fjalën për pajisje të re e cila gjithmonë kushton mbi 200 dollarë, transmeton lajmi.net

E pra, kjo ndryshon që sot! Tani mund të bleni Gear S3 me një çmim prej 199.99 dollarë pas një marrëveshje të jashtëzakonshme duke pasur pasur parasysh një orë të re.

Mbani në mend se çmimi i kësaj ore në fillim ishte shumë më i lartë se sot, por shitësi i ri pohon se marrëveshja do të qëndroj deri në fund dhe ju tani mund të bleni një orë të tillë për një çmim të volitshëm.

Nëse nuk jeni ende i bindur se Samsung Gear S3 është me vlerë të parave tuaja, mund të shikoni fotografitë e mëposhtme për t’u bindur./Lajmi.net/ 

Photo Credits: PhoneArena 

 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO