Xherdani apo Graniti? Korab Shaqiri zgjedh këtë lojtar për një arsye – Lajmi.net
Xherdani apo Graniti? Korab Shaqiri zgjedh këtë lojtar për një arsye
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:58, 8 November 2018
Korab Shaqiri është njëri nga artistët më të pëlqyer nga publiku.

Ai ka qenë i ftuari i radhës në emisionin “Mirage” që është prodhim i lajmi.net ku ka zgjedhur në mes të estradës, shkruan lajmi.net

Korabi vihet në siklet gjersa i duhet t’i ndajë disa nga artistët shqiptarë edhe pse ka raporte të mira me secilin prej tyre.

Se kë zgjedh në mes futbollistëve, Granit Xhakës dhe Xherdan Shaqirit e mësoni në storien e mëposhtme.

Sa i përket projekteve muzikore është mjaft aktiv duke mos lënë anash as koncertet dhe mbrëmjet e ndryshme. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO